GOTOWE SPÓŁKI Z LICENCJĄ NA TRANSPORT I SPEDYCJĘ

Zajmujemy się uzyskiwaniem oraz odnawianiem licencji w transporcie drogowym (przewóz osób, przewóz rzeczy) oraz spedycji (pośrednictwie przy przewozie rzeczy) dla swoich klientów. W swojej ofercie posiadamy również gotowe spółki z licencjami które nigdy nie prowadziły działalności. Zakup gotowej spółki z licencją umożliwia rozpoczęcie działalności w ciągu 1 dnia bez formalności w postaci uzyskania licencji od podstaw. Dzięki naszym gotowym spółkom możesz szybko i bezpiecznie zacząć świadczyć usługi transportowe.

Spółki są zarejestrowane w:

 • GITD,
 • VAT i VAT-UE
 • Rejestrach licencji

UWAGA!
Nasze gotowe spółki z licencją można zarejestrować na giełdach transportowych typu:

 • Trans,
 • Teleroute,
 • Timocom,
 • TransG
 • Cliktrans BUS
Gotowa Spółka z licencją na przewóz osób fizycznych
krajowy i międzynarodowy
Zapytaj o cenę
Gotowa Spółka z licencją
na transport międzynarodowy rzeczy
Zapytaj o cenę
Gotowa Spółka z licencją na spedycję
(pośrednictwo przy przewozie rzeczy)
Zapytaj o cenę

Spółki z licencją na transport i spedycję

W kancelarii Ready2Go świadczymy kompleksowe usługi dla podmiotów z branży transportowej. Dla naszych Klientów uzyskujemy od podstaw i przedłużamy niezbędne licencje, a także proponujemy gotowe spółki spedycyjne i transportowe dla przedsiębiorców, którzy chcą jak najszybciej rozpocząć działalność. Nasze rozwiązania pozwalają ruszyć z biznesem nawet w ciągu 1 dnia oraz pominąć wiele skomplikowanych i długotrwałych formalności.

Licencje transportowe i spedycyjne – co to jest?

Wykonywanie usług transportowych bądź spedycyjnych w Polsce wymaga założenia firmy (np. spółki) oraz spełnienia szeregu wymagań określonych w odrębnych przepisach – przede wszystkim uzyskania odpowiednich licencji i zezwoleń. Do najważniejszych z nich należą:

  • zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego;
  • licencja wspólnotowa na wykonywanie międzynarodowego transportu drogowego;
  • licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy (licencja spedycyjna);
  • licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób (taksówką bądź samochodem osobowym i pojazdem przeznaczonym dla 7-9 osób z kierowcą).

Uzyskanie licencji spedycyjnej wymaga złożenia w odpowiednim urzędzie wniosku wraz z całym kompletem dodatkowych dokumentów. W tym zakresie mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie naszej kancelarii. Zgodnie z procedurami wniosek może być rozpatrywany przez urzędników nawet do 3 miesięcy, a w uzasadnionych przypadkach okres ten może być wydłużony o dodatkowy miesiąc. W kontekście tak długiego oczekiwania na decyzję warto dołożyć starań, by złożyć wniosek prawidłowo wypełniony i tym samym uniknąć ryzyka jego zwrotu z powodu braków formalnych.

Okres ważności licencji zależy od jej rodzaju – dokument dotyczący międzynarodowego transportu drogowego może zostać wydany spółce transportowej na 5 lub 10 lat.

Odnowienie ważności licencji również wiąże się z szeregiem formalności i koniecznością przygotowania kompletu dokumentów, ale i w tym przypadku mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc ze strony naszej kancelarii.

Kupno gotowej spółki transportowej lub spedycyjnej

Dla przedsiębiorców planujących działalność w obszarze transportu bądź spedycji powyższe formalności związane z uzyskaniem licencji lub zezwolenia okazują się zazwyczaj bardzo skomplikowane, a także zbyt czasochłonne. Oczekiwanie na decyzję urzędnika może trwać nawet 3 miesiące, a bez niej nie ma możliwości rozpoczęcia świadczenia usług. Właśnie dlatego w Ready2Go proponujemy gotowe spółki transportowe i spedycyjne, które w prosty sposób rozwiązują wszystkie powyższe problemy.

Oferowane spółki do sprzedaży to podmioty już zarejestrowane w KRS, które mają wyrobioną licencję. W zależności od tego, jaką działalność planują Państwo prowadzić, możemy zaproponować następujące:

  • z licencją na spedycję,
  • z licencją na transport międzynarodowy rzeczy,
  • z licencją na przewóz osób fizycznych.

Sprzedawane podmioty są wolne od wad prawnych, nie posiadają żadnego zadłużenia, ani jakichkolwiek zobowiązań. Są zarejestrowane we wszystkich wymaganych bazach, takich jak: KRS, GITD, a także VAT i VAT-EU. Zakup takich spółek jest prosty od strony formalnej, ponieważ wiąże się z zawarciem stosownej umowy przed notariuszem, a także dokonaniem niezbędnych zmian w KRS. Do rozpoczęcia działalności wystarczy samo podpisanie umowy, dlatego gotowe spółki transportowe z licencją pozwalają rozwinąć biznes w ciągu 1 dnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – w zależności od potrzeb, pomożemy Państwu jak najszybciej uzyskać bądź przedłużyć licencję, albo zaproponujemy gotową spółkę transportową lub spedycyjną posiadającą niezbędne zezwolenia. W każdym przypadku profesjonalnie zajmiemy się obsługa prawną i załatwieniem wszystkich niezbędnych formalności.

+48 508 259 888

+48 696 468 552