W kancelarii Ready2Go mamy na sprzedaż gotowe spółki w Krakowie, dzięki którym mogą Państwo niemal z dnia na dzień rozpocząć swoją biznesową działalność. To świetne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą uniknąć żmudnych formalności związanych z rejestracją firmy. Skorzystanie z naszych profesjonalnych usług gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, a także wygodę – dodatkowo możemy zapewnić adres Państwa nowemu przedsiębiorstwu oraz jego obsługę księgową. 

Spółki do kupienia w Krakowie – co mamy w ofercie?

Otwarcie firmy w Polsce wymaga dopełnienia szeregu formalności, szczególnie jeśli chodzi o zakładanie spółek prawa handlowego. Proces rejestracji firmy związany jest z przygotowaniem kompletu dokumentów, które następnie należy złożyć w odpowiednich urzędach i zaczekać na rozpatrzenie. To niestety może trwać wiele tygodni i tym samym opóźniać możliwość wystartowania z biznesem. W Ready2Go przygotowaliśmy kompleksowe usługi, które rozwiązują ten problem. Proponujemy bowiem sprzedaż gotowych spółek, czyli już po przejściu całej procedury rejestracyjnej. Wystarczy podpisać umowę zakupu u notariusza, by już na drugi dzień prowadzić działalność pod szyldem nowej firmy.
Podmioty, które można u nas nabyć, to spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne oraz komandytowe. Każda ma nadany numer KRS, REGON oraz NIP. Większość jest również zarejestrowana do VAT i VAT-EU, a w ofercie mamy także firmy z wyrobionymi licencjami na wykonywanie niektórych usług, np. transportowych. 

Gotowe spółki – dlaczego warto?

W naszej kancelarii mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc przy zakładaniu spółki od zera. Jeśli jednak z różnych przyczyn zależy Państwu na jak najszybszej możliwości rozpoczęcia działalności, polecamy usługę alternatywną, jaką jest sprzedaż spółek gotowych. Z naszej oferty warto skorzystać, ponieważ mamy duże doświadczenie w świadczeniu tego rodzaju usług i dokładnie wiemy, czego potrzebują polscy przedsiębiorcy. Nasze podmioty do sprzedaży są czyste i bezpieczne, a przede wszystkim doskonale przygotowane do transakcji przekazania ich nowym właścicielom. Nasi Klienci otrzymują komplet dokumentacji, z którą wystarczy udać się do notariusza, by szybko i bez problemu stać się właścicielem nowej spółki gotowej do działania już po zawarciu umowy. 

Gotowa Spółka z o.o.
(do 3 miesięcy) bez VAT
od1.999
Gotowa Spółka z o.o.
(DO 3 MIESIĘCY) Z VAT + VAT-EU
od2.999
GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od3.999
GOTOWA SPÓŁKA
ZE STAŻEM 2-3 LATA
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA
(PAKIET)
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH
(UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)
od8.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ
(POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY
od15.999

+48 508 259 888

+48 696 468 552