Dla osób chcących szybko otworzyć nową firmę rozwiązaniem może być gotowa spółka w Warszawie, którą do sprzedaży profesjonalnie przygotuje nasza kancelaria. W Ready2Go mamy bardzo rozbudowany katalog takich podmiotów, które widnieją już w KRS i posiadają pełną dokumentację niezbędną do rozpoczęcia działalności.

Gotowe spółki jako sposób na szybkie założenie firmy

W kancelarii Ready2Go mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, jeśli chodzi o rejestrację spółek prawa handlowego. W ramach oferty proponujemy zarówno pomoc w zakładaniu firmy od podstaw, jak również sprzedaż spółek już gotowych do podjęcia działalności. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać sp. z o.o., akcyjną lub komandytową. Każda dysponuje stosownym wpisem w rejestrze sądowym, a także posiada numer NIP oraz REGON. Większość oferowanych przez nas podmiotów jest także zarejestrowana w bazie VAT i VAT-EU, dlatego po transakcji przejęcia udziałów bądź akcji, można od razu prowadzić działalność i wystawiać faktury.
Mamy także ofertę specjalną dla przedsiębiorców chcących szybko rozpocząć biznes w branży transportowej – proponujemy spółki z licencją na świadczenie tego rodzaju usług.

Gotowe spółki – dlaczego warto?

Standardowa procedura zakładania firmy i jej rejestracji w KRS jest dość skomplikowana i czasochłonna. W niektórych przypadkach na uzyskanie stosownych wpisów w rejestrach trzeba czekać nawet kilka tygodni. Jeśli nie chcą Państwo tracić czasu na te procedury, a także nie zwlekać z rozpoczęciem działalności, polecamy proste rozwiązanie w postaci zakupu gotowej spółki. Jako doświadczona kancelaria zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną całej transakcji, a także jej bezpieczeństwo. Każdy oferowany przez nas podmiot jest dokładnie sprawdzony pod względem prawnym i finansowym. Dodatkowo świadczymy usługi związane z uruchomieniem biznesu pod nową firmą w postaci udostępnienia adresu dla spółki oraz zapewnienia jej pełnej obsługi księgowej. Zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy wyjaśnią wszelkie kwestie związane z formalnościami oraz zaproponują gotowe spółki do sprzedaży w Warszawie.

Gotowa Spółka z o.o.
(do 3 miesięcy) bez VAT
od1.999
Gotowa Spółka z o.o.
(DO 3 MIESIĘCY) Z VAT + VAT-EU
od2.999
GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od3.999
GOTOWA SPÓŁKA
ZE STAŻEM 2-3 LATA
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA
(PAKIET)
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH
(UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)
od8.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ
(POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY
od15.999

+48 508 259 888

+48 696 468 552