W Ready2Go proponujemy szybki sposób na założenie firmy – mamy gotowe spółki do sprzedaży we Wrocławiu, które można nabyć w zaledwie jeden dzień. Do wyboru mamy sp. o.o., komandytowe i akcyjne o szerokim PKD i różnym okresie działalności. Zapewniamy profesjonalną obsługę transakcji oraz podmioty w 100% bezpieczne pod względem finansowym i formalnym.

Sprawdzone spółki gotowe do działalności

Jeśli planują Państwo założyć firmę, polecamy nasze usługi w zakresie sprzedaży spółek prawa handlowego. Jest to sposób na ominięcie skomplikowanej procedury rejestracji podmiotu od podstaw, która standardowo trwa nawet kilka tygodni. Dzięki pomocy naszej kancelarii mogą Państwo szybko nabyć spółkę posiadającą wszystkie niezbędne wpisy rejestracyjne – KRS, NIP oraz REGON. Na życzenie dostarczamy również firmy zarejestrowane w VAT i VAT-EU, a nawet posiadające licencje i zezwolenia na prowadzenie wybranych rodzajów działalności (np. transportowej). Decydując się na skorzystanie z usługi, otrzymają Państwo komplet dokumentów, z którymi wystarczy udać się do notariusza w celu sfinalizowania transakcji przejęcia udziałów bądź akcji. Po zawarciu umowy spółka jest gotowa do podjęcia działalności.

Gotowe spółki – dlaczego warto?

Usługi sprzedaży zarejestrowanych już podmiotów proponujemy wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą oszczędzić czas na dopełnianiu formalności związanych z zakładaniem firmy od zera. Możliwość niemal natychmiastowego ruszenia z działalnością tuż po transakcji zakupu spółki pozwala na szybkie przystąpienie do atrakcyjnych przetargów, czy złożenie wniosku o dotację. Nasze rozwiązanie jest wygodne, bezpieczne i całkowicie zgodne z obowiązującymi przepisami. Jako doświadczona kancelaria proponujemy wyłącznie sprawdzone podmioty, dlatego nie muszą się Państwo obawiać, że zakupiona spółka będzie zadłużona bądź obciążona jakimikolwiek wadami prawnymi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – wystarczy się z nami skontaktować, by otrzymać propozycję sprzedaży spółki dopasowanej do potrzeb i zarejestrowanej w KRS we Wrocławiu.

Gotowa Spółka z o.o.
(do 3 miesięcy) bez VAT
od1.999
Gotowa Spółka z o.o.
(DO 3 MIESIĘCY) Z VAT + VAT-EU
od2.999
GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od3.999
GOTOWA SPÓŁKA
ZE STAŻEM 2-3 LATA
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA
(PAKIET)
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH
(UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)
od8.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ
(POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY
od15.999

+48 508 259 888

+48 696 468 552