Dla przedsiębiorców chcących prowadzić działalność w Wielkopolsce proponujemy gotowe spółki do sprzedaży w Poznaniu. W ofercie mamy sp. z o.o., akcyjne oraz komandytowe, które są przygotowane do prowadzenia działalności zaraz po ich zakupie. Korzystając z naszych usług, można szybko otworzyć firmę bez zbędnych formalności związanych z rejestracją w KRS – wystarczy jedna wizyta u notariusza.

Gotowe spółki w Ready2Go

Prowadzenie biznesu w formie spółki prawa handlowego jest o wiele korzystniejsze niż w postaci jednoosobowej działalności gospodarczej. Założenie takiego podmiotu wymaga jednak przebrnięcia przez skomplikowane procedury rejestracyjne, które potrafią trwać nawet kilka tygodni. Przedsiębiorcy, którzy nie mają na to czasu, mogą skorzystać z usług naszej kancelarii, czyli kupić gotową spółkę zarejestrowaną w KRS w Poznaniu. Proponujemy przede wszystkim podmioty, które nigdy nie prowadziły działalności, ale mają wszystkie niezbędne wpisy w rejestrach KRS, NIP oraz REGON. Z tego względu po zakupie udziałów bądź akcji można je od razu wykorzystać do prowadzenia biznesu. Aby stać się właścicielem nowej firmy, wystarczy zamówić u nas dokumenty i udać się do notariusza w celu podpisania umowy, a następnie dokonać niezbędnych zmian w rejestrze sądowym.

Gotowe spółki – dlaczego warto?

W Ready2Go od lat skutecznie pomagamy przedsiębiorcom zakładać firmy, zarówno od podstaw, jak i poprzez procedurę sprzedaży spółek. Znając doskonale potrzeby naszych Klientów, zamieściliśmy w ofercie gotowe podmioty do zakupu spełniające różne wymagania, np.:

  • z nadanym VAT i VAT EU,
  • z różnym stażem w KRS,
  • z licencjami na różne rodzaje działalności np. na świadczenie usług transportowych.

Po zamówieniu spółki otrzymają od nas Państwo jej kompletną dokumentację, która potwierdza nie tylko dopełnienie wszelkich procedur rejestracyjnych, a także brak zadłużenia podmiotu. Działamy sprawnie, a cała transakcja jest perfekcyjnie przygotowana pod względem prawnym, dlatego mogą mieć Państwo pewność jej bezpieczeństwa w 100%. Wybierając u nas gotową spółkę, można już w ciągu jednego dnia rozpocząć działalność pod nazwą nowej firmy.

Gotowa Spółka z o.o.
(do 3 miesięcy) bez VAT
od1.999
Gotowa Spółka z o.o.
(DO 3 MIESIĘCY) Z VAT + VAT-EU
od2.999
GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od3.999
GOTOWA SPÓŁKA
ZE STAŻEM 2-3 LATA
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA
(PAKIET)
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH
(UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)
od8.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ
(POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY
od15.999

+48 508 259 888

+48 696 468 552