Przedsiębiorcom chcącym założyć firmę bez formalności proponujemy gotowe spółki na sprzedaż w Katowicach. Już na drugi dzień od podpisania umowy u notariusza mogą Państwo realizować swoje plany biznesowe – zawierać kontrakty, świadczyć usługi i wystawiać faktury. W Ready2Go mogą Państwo liczyć na szybką i w 100% bezpieczną transakcję, a także na usługi dodatkowe, które pomogą sprawnie rozpocząć działalność.

Jak założyć spółkę w jeden dzień?

Założenie firmy wymaga wielu przygotowań – choćby opracowania dokładnego biznesplanu. Dopiero na końcu pozostają kwestie formalne związane ze zgłoszeniem działalności do wszystkich rejestrów i urzędów. W przypadku spółek prawa handlowego okazują się one zarówno czasochłonne, jak i dość skomplikowane. Na rejestrację sp. z o.o. w KRS trzeba czekać nawet kilka miesięcy, dlatego coraz więcej przedsiębiorców wybiera prostsze rozwiązanie, jakie oferuje nasza kancelaria. Sprzedaż spółek już zarejestrowanych to zgodna z prawem procedura, która pozwala znacznie ograniczyć formalności związane z założeniem firmy, a przez to dużo szybciej rozpocząć prowadzenie działalności. W praktyce gotową spółkę można nabyć u notariusza w ciągu jednego dnia, a nazajutrz ruszać z biznesem.

Gotowe spółki – dlaczego warto?

W kancelarii Ready2Go proponujemy gotowe spółki z o.o., akcyjne oraz komandytowe, które zostały zarejestrowane w KRS w Katowicach. Są to podmioty dokładnie sprawdzone pod względem prawnym i finansowym, posiadające kompletną dokumentację, nadane numery NIP oraz REGON. Do wyboru są podmioty bez historii, jak również te posiadające nawet kilkuletni staż działalności.

Proponujemy spółki z dokonaną rejestracją VAT i VAT-EU, a także z wyrobionymi licencjami np. na świadczenie usług transportowych czy spedycyjnych. Oznacza to, że po podpisaniu umowy zakupu u notariusza można ich od razu używać do prowadzenia działalności bez czekania na dokonanie niezbędnych zmian w stosownych rejestrach bądź na wydanie pozwolenia. Sprzedaż spółek możemy zaoferować z usługami dodatkowymi, takimi jak udostępnienie adresu firmy, wirtualne biuro, czy obsługę księgową.

Gotowa Spółka z o.o.
(do 3 miesięcy) bez VAT
od1.999
Gotowa Spółka z o.o.
(DO 3 MIESIĘCY) Z VAT + VAT-EU
od2.999
GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od3.999
GOTOWA SPÓŁKA
ZE STAŻEM 2-3 LATA
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA
(PAKIET)
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH
(UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)
od8.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ
(POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY
od15.999

+48 508 259 888

+48 696 468 552