Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obejmującą gotowe spółki w Szczecinie, jakie proponujemy do sprzedaży. Jest to usługa świadczona profesjonalnie przez naszą kancelarię, która umożliwia założenie firmy w jeden dzień z pominięciem długotrwałej procedury rejestracyjnej w KRS. Do skorzystania z oferty zachęcamy przede wszystkim tych przedsiębiorców, którzy chcą szybko założyć firmę i niemal od razu móc prowadzić działalność.

Jakie proponujemy spółki do sprzedaży?

W Ready2Go znajdą Państwo bogaty katalog gotowych podmiotów do zakupu, które już zostały zapisane we wszelkich rejestrach i mają nadane numery KRS, REGON, NIP, a nierzadko również VAT i VAT-EU. W ofercie mamy do wyboru:

  • sp. z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • spółki akcyjne,
  • spółki komandytowe.

Możemy także zaproponować firmy z wyrobioną już licencją, np. na usługi spedycyjne lub transportowe. Każda z nich przekazywana jest w formie kompletu dokumentów, które są podstawą do zawarcia notarialnej umowy kupna udziałów lub akcji, a także do dokonania późniejszych zmian w rejestrze sądowym. Po dokonaniu prostych formalności u notariusza mogą Państwo zacząć biznes pod nową nazwą firmy. Dla ułatwienia rozpoczęcia działalności oferujemy szereg usług dodatkowych, np. adres dla nowej spółki, czy też profesjonalną obsługę księgową.

Gotowe spółki – dlaczego warto?

Usługę sprzedaży spółek polecamy jako alternatywę dla standardowej procedury rejestracji firmy od podstaw, przy której również mogą Państwo liczyć na pomoc naszej kancelarii. Kupienie gotowego podmiotu jest jednak szybsze i wygodniejsze, ponieważ wszelkie niezbędne formalności można zrealizować w ciągu jednego dnia. Jako doświadczona firma tak przygotowujemy dokumentację podmiotów do sprzedaży, by przejęcie ich udziałów lub akcji było proste, podobnie jak późniejsze rozpoczęcie działalności. Zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci pomogą wybrać spółkę w Szczecinie, która będzie najlepiej spełniała Państwa biznesowe oczekiwania. Zapewniamy również profesjonalne wsparcie w kwestii zawarcia umowy notarialnej, jak i potem przy rozpoczynaniu działalności, oferując m.in. obsługę księgową dla spółki oraz adres.

Gotowa Spółka z o.o.
(do 3 miesięcy) bez VAT
od1.999
Gotowa Spółka z o.o.
(DO 3 MIESIĘCY) Z VAT + VAT-EU
od2.999
GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od3.999
GOTOWA SPÓŁKA
ZE STAŻEM 2-3 LATA
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA
(PAKIET)
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH
(UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)
od8.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ
(POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY
od15.999

+48 508 259 888

+48 696 468 552