W Ready2Go mamy atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców – proponujemy do sprzedaży gotowe spółki w Łodzi, czyli usługę upraszczającą proces zakładania firmy. Jeśli chcą Państwo szybko uruchomić biznes, wystarczy nabyć od nas podmiot, który już został zarejestrowany w KRS i jest przygotowany do prowadzenia działalności. Dzięki naszemu rozwiązaniu można oszczędzić czas na dopełnianie wielu formalności związanych z normalną procedurą rejestracji nowej spółki.

Spółki do sprzedaży – wystarczy kupić i można działać!

Nasza kancelaria zajmuje się profesjonalną pomocą przy zakładaniu firm w formie spółek prawa handlowego. Pomagamy zarówno przy ich rejestracji od zera, jak również w przyśpieszonym trybie, poprzez sprzedaż gotowego, już zarejestrowanego podmiotu. W ofercie mamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, akcyjne, a także komandytowe. Każda z nich jest dokładnie przygotowana pod względem prawnym – ma więc dokonany wpis w KRS, a także założony numer NIP oraz REGON.
Procedura nabycia takiej gotowej spółki jest prosta, ponieważ sprowadza się do podpisania odpowiedniej umowy zakupu udziałów lub akcji u notariusza, a także dokonania niezbędnych zmian w rejestrach. Zaraz po podpisaniu umowy mogą Państwo działać pod nową firmą, nawet wystawiać faktury, gdyż większość proponowanych podmiotów jest już zarejestrowana do VAT i VAT-EU.

Gotowe spółki – dlaczego warto?

Długie procedury rejestracyjne związane z założeniem firmy często zniechęcają do planów biznesowych, a nawet poważnie je krzyżują, jeśli przez opieszałość urzędników nie można np. złożyć w terminie wniosku o dotację. Właśnie dlatego warto skorzystać z rozwiązań, które są całkowicie zgodne z przepisami prawa, a pozwalają uniknąć wielu zbędnych formalności i straty czasu. Tym bardziej że w ofercie mamy również firmy z wydaną licencją, np. na świadczenie usług spedycyjnych czy transportowych.
Proponowane przez naszą kancelarię spółki na sprzedaż w Łodzi to podmioty całkowicie pewne pod kątem finansowym, ponieważ nawet jeśli mają kilkuletni staż, nie są obciążone żadnymi zobowiązaniami ani długami. Zapraszamy do kontaktu, by uzyskać więcej informacji na ten temat.

Gotowa Spółka z o.o.
(do 3 miesięcy) bez VAT
od1.999
Gotowa Spółka z o.o.
(DO 3 MIESIĘCY) Z VAT + VAT-EU
od2.999
GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od3.999
GOTOWA SPÓŁKA
ZE STAŻEM 2-3 LATA
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA
(PAKIET)
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH
(UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)
od8.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ
(POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY
od15.999

+48 508 259 888

+48 696 468 552