W kancelarii Ready2Go mamy doskonałą ofertę dla przedsiębiorców – gotowe spółki w Gdańsku, które w wyniku prostej transakcji można nabyć w ciągu jednego dnia. Jeśli mają Państwo pomysł na biznes w Trójmieście, my pomożemy go zrealizować poprzez najprostszy i najszybszy sposób założenia firmy.

Spółki do sprzedaży – prosty sposób na własny biznes

Decyzja o prowadzeniu własnego biznesu zawsze powinna być dobrze przemyślana, przede wszystkim pod kątem finansowym. W tym aspekcie przyszły właściciel firmy powinien pomyśleć o konsekwencjach ewentualnego niepowodzenia przedsięwzięcia. W przypadku najprostszej działalności gospodarczej będzie musiał w takim przypadku za ewentualne długi firmy odpowiadać całym swoim majątkiem osobistym. Inaczej jest przy spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, za której zobowiązania udziałowiec odpowiada tylko do pewnego stopnia. Właśnie dlatego wielu przedsiębiorców woli właśnie tę formę prawną dla swojej działalności. Przeszkodą do założenia spółki są jednak skomplikowane i długotrwałe formalności – aby ruszyć z biznesem, niekiedy trzeba czekać nawet kilka miesięcy, aż urzędnicy zakończą całą procedurę jej rejestracji.

W Ready2Go proponujemy gotowe spółki na sprzedaż, które od strony formalnej spełniają już wszystkie wymagania do tego, by niemal natychmiast po ich zakupie móc ruszyć z działalnością.

Gotowe spółki – dlaczego warto?

W ofercie naszej kancelarii znajdują się spółki z o.o., akcyjne i komandytowe, które zostały już zarejestrowane w KRS i mają nadany NIP, REGON, a także VAT i VAT-EU. Mamy również firmy do sprzedaży z wydanymi licencjami na wykonywanie niektórych rodzajów działalności np.:

  • transport międzynarodowy rzeczy,
  • przewóz osób fizycznych,
  • spedycję.

Kupując taki gotowy podmiot, nie muszą się więc Państwo martwić nie tylko o formalności związane z rejestracją spółki, ale nawet z ubieganiem się o wymagane przepisami zezwolenia. Sam zakup spółki w Ready2Go jest bardzo prosty i przede wszystkim bezpieczny – Klient otrzymuje od nas komplet wszystkich dokumentów, a transakcja zawierana jest w ciągu jednego dnia u notariusza. Jeśli interesuje Państwa szybkie założenie firmy, zapraszamy do kontaktu – wystarczy przedstawić nam swoje oczekiwania, a my znajdziemy idealnie pasującą do nich gotową spółkę w Gdańsku do sprzedaży.

Gotowa Spółka z o.o.
(do 3 miesięcy) bez VAT
od1.999
Gotowa Spółka z o.o.
(DO 3 MIESIĘCY) Z VAT + VAT-EU
od2.999
GOTOWA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od3.999
GOTOWA SPÓŁKA
ZE STAŻEM 2-3 LATA
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA Z O.O. + KOMANDYTOWA
(PAKIET)
od5.999
GOTOWA SPÓŁKA AKCYJNA
(SAMA KOMANDYTOWA)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA PRZEWÓZ OSÓB FIZYCZNYCH
(UBER, TAXIFY, MYTAXI, ITAXI)
od8.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA SPEDYCJĘ
(POŚREDNICTWO PRZY PRZEWOZIE RZECZY)
od9.999
GOTOWA SPÓŁKA Z LICENCJĄ NA
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY RZECZY
od15.999

+48 508 259 888

+48 696 468 552